top of page

מי אני

IMAGE-45 (1).jpg
״כשהמים רותחים הנקניקיות צפות״ - א.י. לוי

אני אוהד לוי, מאמן כוח וסבולת, עו"ד פלילי ומאמן איגרוף.

אמנם בעריכת דין אני כבר לא ממש עוסק (אם כי אשתי תעיד שפעם עו"ד - תמיד עו"ד), וכיום אני מקדיש את זמני האישי והמקצועי לתשוקה שלי: אימון גופני. 

תמיד נמשכתי לספורט, בעיקר לכדורסל, אבל העובדה שאני לא מספיק מוכשר (וצריך שרפרף כדי להגיע לסל) חלחלה רק בסוף התיכון. על אף ששיחקתי כדורסל שנים עדיין הייתי ילד שמנמן, וכשאחד החברים הטובים שלי גרר אותי לקורסי הכנה לצבא היה לי קשה. ממש. למרות זאת, הצלחתי להתגייס לאחת היחידות המובחרות שיש לצה"ל להציע. לא כי הייתי הכי בכושר אלא כי הייתי הכי נעול. ביום בו הצלחתי לעשות 39 עליות מתח נזכרתי שביום הגיוס בקושי השלמתי 4...  וזו בעיני כל התורה על רגל אחת - יש בידינו את היכולת המדהימה לעצב ולבנות את הגוף שלנו כפי שנרצה, כל איבר ובכל צורה, וזה תלוי רק בנו. אין דבר שיכול להשתוות לתחושת המסוגלות והעוצמה שבאות עם זה.

מאז השחרור, האהבה לאימון על כל צורותיו לא עזבה אותי אלא רק גדלה והתעצמה וצללתי עמוק יותר פנימה. ניסיתי על עצמי כל ענף ושיטת אימון שנתקלתי בה: כדורסל, שחיה, פוטבול אמריקאי, מובמנט של עידו פורטל, קליסטניקס, בודיבילדינג, פאווארליפטינג, יוגה, האבקות, BJJ, MMA, איגרוף תאילנדי, קרוספיט, ג'ימנאסטיקס ואיגרוף קלאסי. עשיתי תכניות ABAB, ABC, AAA ואף YMCA ו- ACDC (מעניין אם מישהו ישים לב), פרוגרסיב אוברלואוד או קונג'וגט. בחדרי כושר, בפארקים, ב-BOXים למיניהם, בחדרי כושר מהמובילים בארץ ובחורבות שנראה כאילו הצורך בהן בזריקת טטנוס הוא יומיומי. כשהבנתי שאין כושר בלי תזונה, כיאה לנעול אמיתי לקחתי את זה עד הסוף. מלבד טבעונות התנסיתי בכל: פליאו, קטוגני, קרניבור, IF (צום לסירוגין) העמסות של פחמימות, ארוחות צ'יט, ספירת קלוריות יומיומית, תקופות חיטוב (שירדתי בהן עד ל-8% שומן) ותקופות העמסה (בהן הייתי כבר מעל 20% שומן, כמו גלידה טובה).

בין אם המטרה שלך היא להתחזק, לרדת באחוזי שומן או לעלות מסת שריר, מראה חיצוני בלבד או שיפור הביטחון העצמי, רוצות שהריון עתידי יעבור בקלות רבה יותר או בכלל להתקבל לסיירת, או להרים 300 ק"ג דדליפט. להיות מסוגל לבצע פעולות יומיומיות בקלות רבה יותר, לשחק עם הילדים או הנכדים, לצמצם את הסיכוי להיפצע, להתאושש ולחזור לעצמך מהר אחרי לידה, ללמוד להתאגרף או סתם להיראות טוב בטוקסידו, אני כאן בשבילך.

אני שונא להשתמש בקלישאות אבל יש סיבה שהן הפכו לכאלה. אין קיצורי דרך ואין עיגולי פינות, אי אפשר להיות חזקים וחטובים בלי עבודה קשה ומלבד יחידי סגולה בסיפורי המיתולוגיה - אם לא תקפידו על תזונה, לא תראו תוצאות אסתטיות. צריך להבין שכאב הוא חלק (נהדר) מהתהליך. אני לא בחור של גימיקים או אופנות חולפות ו"מה מצטלם טוב". את רוב הדברים שעובדים, הסובייטים ידעו כבר לפני יותר מ-100 שנים: אין כזה דבר קוביות ב-20 דק' ואין מתכוני אינסטנט; יש עבודה קשה, השקעה והתמדה, וזו האמת כפי שאני רואה אותה. הארדקור - ואם תרשו לי - Ohardcore 😉

אז אחרי שהשב"זתי, החדשות הטובות הן שכל אחד ואחת יכולים ואני כאן לעזור בכל דרך.

אז למה דווקא אני? כי אני נעול על המטרה שלכם יחד אתכם, באופן הכי מקצועי ואישי שיש. תזונה, ציוד ספורט, תוספים, שיטות אימון, בניית חדר כושר קאסטום למשרד או לבית או בניית חוסן פיזי ומנטלי (והקשר ההדוק בין השניים) – אני אתכם. בעולם של "חצי כוח", "על הדרך" ו"שמעתי מבת אחותי" תקבלו ידע שנשען על  מאמרים מדעיים, מחקרים ושיטות שעובדות באופן אמפירי. קחו את זה מעו"ד שלא מפסיק לחפור בספרים, פודקאסטים ומאמרים בתחומי התזונה והאימון גם בשעות הפנאי שלו.

אני חותם שכל מתאמן שיפעל על פי התכנית שנבנה לו יחד, יגיע לתוצאות ומהר.

אז כמו שאני מאחל כבר שנים, שיהיה אימון קשה.

אוהד

הגעתם עד לכאן?
אז פה אפשר לראות מי אני, בקצת פחות חפירה

bottom of page